Športsko ribolovno društvo "Bjelovacka" Trojstveni Markovac

ZŠRDUB - Natjecanje Kup ŠRUOŠ "Gradina" Šandrovac i drugo natjecanje za Kup ZŠRDUB 19. svibnja 2019. godine, više . Poribljavanje jezera 5. svibnja 2019. godine, više
35.Kup Grada Bjelovara,20.memorijal Ivice Naglića,Kup-liga ZŠRDUB,jezero Lug T. Markovac 1.10.2017. Objavljeno: 01. 10. 2017.

35. KUP GRADA BJELOVARA, 20. MEMORIJAL IVICE NAGLIĆA I KUP-LIGA ZŠRDUB 

Dana 1. listopada 2017. godine na umjetnom jezeru Lug ŠRD "Bjelovacka" Trojstveni Markovac održani su 35. Kup Grada Bjelovara, 20. memorijal Ivice Naglića i Kup-liga ZŠRDUB u lovu ribe udicom na plovak.

Na natjecanju je učestvovalo 8 ekipa iz ZŠRDUB u muškoj konkurenciji-domaćin ŠRD „Bjelovacka” Trojstveni Markovac, SRD „Česma” Bjelovar, SRU SRD „Ribič” Rovišče, ŠRD „Štuka” Nova Rača, ŠRD  „Bjelovar” Bjelovar, ŠRD „Slavija” Severin c & r, ŠRD „Plavnica” Stare Plavnice, ŠRUOŠ „Gradina” Šandrovac.

Na natjecanju 35. Kup Grada Bjelovara, 20. memorijal Ivice Naglića, ekipni plasman koji se boduje za Kup-ligu ZŠRDUB je slijedeći:

1. mjesto osvojila je ekipa SRU SRD “Ribič” Rovišče u sastavu- Vinko Grudiček, Mario Pavić, Miljenko Sokač
2. mjesto osvojila je ekipa ŠRD ”Plavnica” Stare Plavnice u sastavu- Saša Krašić, Igor Markanović, Ivan Salopek
3. mjesto osvojila je ekipa SRD „Česma Bjelovar u sastavu Ivan Devčić, Siniša Slavinić, Josip, Jandroković
4. mjesto osvojila je ekipa ŠRD „Bjelovar“ Bjelovar u sastavu: Ivica Šobak, Vladimir Sever, Zoran Smoljanović
5. mjesto osvojila je ekipa ŠRUOŠ “Gradina” Šandrovac  u sastavu- Damir Husnjak, Antonio Fleković, Zlatko Fleković
6. mjesto osvojila je ekipa ŠRD “Štuka” Nova Rača I u sastavu- Romeo Jurišak, Mateo Pranjić, Siniša Slavin
7. mjesto osvojila je ekipa ŠRD „Slavija“ Severin c & r u sastavu-  Zoran Pejašinović, Igor Brlečić, Kristijan Komar
8. mjesto osvojila je ekipa ŠRD “Bjelovacka” Trojstveni Markovac u sastavu- Marijan Vedriš, Zlatko Seleš, Željko Nevžala

Pojedinačni plasmani za I sektor su slijedeći: 1.mjesto Damir Husnjak, 2.mjesto Vinko Grudiček, 3.mjesto Ivica Šobak
Pojedinačni plasmani za II sektor su slijedeći: 1.mjesto Mario Pavić, 2.mjesto Vladimir Sever, 3.mjesto Siniša Slavinić
Pojedinačni plasmani za III sektor su slijedeći: 1.mjesto Miljenko Sokač, 2.mjesto Josip Jandroković, 3.mjesto Ivan Salopek

Slike s natjecanja nalaze se ovdje .

Domaćini ŠRD „Bjelovacka“ Trojstveni Markovac organizirala je za sve učesnike: doručak, ručak i za svakog učesnika 2 besplatna pića.
Nakon ručka nastavljeno je druženje u ugodnom raspoloženju.

Na organizacija natjecanja, uređenje jezera za natjecanje, na samo natjecanje, na suđenje, obradu podataka i samo proglašenje rezultata natjecanja nije bilo nikakvog prigovora.

Ribičima natjecateljima u slijedećim kupovima i dogodine želimo još više dobrih rezultata                                          
                                                       ZŠRDUB i ŠRD „Bjelovacka“ Trojstveni Markovac

  Ribolovna natjecanja - Sve