Športsko ribolovno društvo “Plavnica” Stare Plavnice

ZŠRDUB - 9. rujna 2019. godine jezera ZŠRDUB poribljena su sa 750 kg/372 kom šarana prosječne težine 2,01 kg, a 25. rujna 2019. godine jezera ZŠRDUB poribit će se s dodatnih 650 kg ribe šaran  više . Zapisnik sa Skupštine 23. kolovoza 2019. godine više . 
KUP SVETA ANA I KUP-LIGA ZŠRDUB JEZERO PLAVNICA ŠRD „PLAVNICA“ S. PLAVNICE ODRŽANI 30. SRPNJA 2017. Objavljeno: 31. 07. 2017.

KUP SVETA ANA I KUP-LIGA ZŠRDUB NA JEZERU PLAVNICA ŠRD „PLAVNICA“ STARE PLAVNICE ODRŽANI 30. SRPNJA 2017. GODINE
 

Dana 30. srpnja 2017. godine na umjetnom jezeru Plavnica održano je natjecanje za Kup svete ANE koji se boduje za Kup-ligu  ZŠRDUB u lovu ribe udicom na plovak.

Dolaskom na jezero, druženjem sa ribičima i gostima gradonačelnik Dario Hrebak uveličao je natjecanje.

Domaćini ŠRD „Plavnica“ Stare Plavnice organizirala je za sve učesnike: doručak, ručak i za svakog učesnika 2 besplatna pića.
Nakon ručka nastavljeno je druženje u ugodnom raspoloženju.

Na organizaciju natjecanja, uređenje jezera za natjecanje, na samo natjecanje, na suđenje, obradu podataka i samo proglašenje rezultata natjecanja nije bilo nikakvog prigovora.

Na natjecanju su učestvovale ekipe ZŠRDUB u muškoj konkurenciji - domaćin ŠRD „Plavnica” Stare Plavnice, SRD „Česma” Bjelovar, SRU SRD „Ribič” Rovišče, ŠRD „Bjelovacka” Trojstveni Markovac, ŠRD „Štuka” Nova Rača, ŠRD  „Bjelovar” Bjelovar, ŠRD „Slavija” Severin c & r, ŠRUOŠ „Gradina” Šandrovac.

EKIPNI PLASMAN ZA KUP SVETA ANA KOJI SE BODUJE ZA KUP-LIGU ZŠRDUB

MUŠKA KONKURENCIJA

1.mjesto osvojila je ekipa ŠRD “Slavija” Severin c & r u sastavu- Kristijan Komar, Zoran Pejašinović, Igor Brlečić,

2.mjesto osvojila je ekipa ŠRD “Bjelovacka” Trojstveni Markovac u sastavu- Marijan Vedriš, Željko Nevžala, Veljko Preskočil

3.mjesto osvojila je ekipa ŠRD „Bjelovar“ Bjelovar u sastavu: Marijan Markanović, Zoran Smoljanović, Ivica Šobak

4.mjesto osvojila je ekipa ŠRUOŠ “Gradina” Šandrovac  u sastavu- Vinko Mrak, Zlatko Fleković, Damir Husnjak

5.mjesto osvojila je ekipa ŠRD “Štuka” Nova Rača u sastavu-Romeo Jurišak, Mateo Pranjić, Siniša Slavin

6.mjesto osvojila je ekipa ŠRD ”Plavnica” Stare Plavnice u sastavu- Igor Markanović, Ivan Salopek, Saša Krašić,

7.mjesto osvojila je ekipa SRD “Česma” Bjelovar u sastavu- Ivan Devčić, Josip Jandroković, Stjepan Hršak

8.mjesto je osvojila ekipa SRU SRD “Ribič” Rovišče u sastavu- Dejan Opačić, Marijo Pavić, Vinko Grudiček

Pojedinačni plasmani za I sektor su slijedeći: 1.mjesto Kristijan Komar, 2.mjesto Marijan Vedriš, 3.mjesto Romeo Jurišak, 4.mjesto Vinko Mrak, 5.mjesto Marijan Markanović, 6.mjesto Igor Markanović, 7.mjesto Ivan Devčić, 8.mjesto Dejan Opačić

Pojedinačni plasmani za II sektor su slijedeći: 1.mjesto Zoran Pejašinović, 2.mjesto Zoran Smoljanović, 3.mjesto Josip Jandroković, 4.mjesto Željko Nevžala, 5.mjesto Mario Pavić, 6.mjesto Ivan Salopek, 7.mjesto Mateo Pranjić, 8.mjesto Zlatko Fleković

Pojedinačni plasmani za II sektor su slijedeći: 1.mjesto Igor Brlečić, 2.mjesto Damir Husnjak, 3.mjesto Saša Krašić, 4.mjesto Veljko Preskočil, 5.mjesto Siniša Slavin, 6.mjesto Vinko Grudiček, 7.mjesto Ivica Šobak, 8.mjesto Stjepan Hršak

Slike s natjecanja nalaze se ovdje .

Ribičima natjecateljima u slijedećim kupovima i dogodine želimo još više dobrih rezultata                                 ZŠRDUB i ŠRD „Plavnica“ Stare Plavnice

  Ribolovna natjecanja - Sve