Športsko ribolovno društvo “Plavnica” Stare Plavnice

ZŠRDUB - Natjecanje Kup ŠRUOŠ "Gradina" Šandrovac i drugo natjecanje za Kup ZŠRDUB 19. svibnja 2019. godine, više . Poribljavanje jezera 5. svibnja 2019. godine, više
Kup sveta Ana i Kup - liga ZŠRDUB na jezeru Plavnica ŠRD “Plavnica” S. Plavnice 29 . srpnja 2018. Objavljeno: 30. 07. 2018.

Dana 29. srpnja 2018. godine na jezeru Plavnica održano je natjecanje Kup svete Ane i Kup-liga  ZŠRDUB u lovu ribe udicom na plovak.

Slike s natjecanja nalaze se ovdje , video se nalazi ovdje .

Na natjecanju su sudjelovale ekipe ZŠRDUB u muškoj konkurenciji - domaćin ŠRD „Plavnica” Stare Plavnice u sastavu - Ivan Salopek, Tomislav Bartolec, Igor Markanović, SRD „Česma” Bjelovar u sastavu - Stjepan Hršak, Ivan Aleksa, Josip Jandroković, SRU SRD „Ribič” Rovišće u sastavu - Miljenko Sokač, Marijo Pavić, Igor Mikulek, ŠRD „Bjelovacka” Trojstveni Markovac u sastavu - Željko Nevžala, Marijan Vedriš, Veljko Preskočil, ŠRD „Štuka” Nova Rača u sastavu - Romeo Jurišak,  Siniša Slavin, Ivan Špoljarić, ŠRD  „Bjelovar” Bjelovar u sastavu - Zoran Smoljanović, Ivica Šobak, Vencl Volejnik, ŠRD „Slavija” Severin c & r u sastavu - Igor Brlečić, Nikola Pavuk, Kristijan Komar, ŠRUOŠ „Gradina” Šandrovac u sastavu - Zlatko Fleković, Vinko Mrak, Damir Husnjak.

Ekipni plasmani:
1. mjesto je osvojila ekipa ŠRUOŠ “Gradina” Šandrovac  
2. mjesto je osvojila ekipa ŠRD “Bjelovar” Bjelovar
3. mjesto je osvojila ekipa ŠRD “Štuka” Nova Rača      
4. mjesto je osvojila ekipa SRU SRD “Ribič” Rovišće 
5. mjesto je osvojila ekipa ŠRD ”Plavnica” Stare Plavnice
6. mjesto je osvojila ekipa ŠRD “Bjelovacka” Trojstveni Markovac      
7. mjesto je osvojila ekipa ŠRD “Slavija” Severin c & r      
8. mjesto je osvojila ekipa SRD “Česma” Bjelovar 
      
Pojedinačni plasmani za A sektor:
1. mjesto Zlatko Fleković, 2. mjesto Miljenko Sokač, 3. mjesto Romeo Jurišak, 4. mjesto Ivan Salopek, 5. mjesto Igor Brlečić, 6. mjesto Zoran Smoljanović, 7. mjesto Željko Nevžala, 8. mjesto Stjepan Hršak

Pojedinačni plasmani za B sektor: 
1. mjesto Vinko Mrak, 2. mjesto Mario Pavić, 3. mjesto Ivan Šobak, 4. mjesto Siniša Slavin, 5. mjesto Tomislav Bartolec, 6. mjesto Nikola Pavuk, 7. mjesto Marijan Vedriš, 8. mjesto Ivan Aleksa

Pojedinačni plasmani za C sektor: 
1. mjesto Damir Husnjak, 2. mjesto Vencl Volejnik, 3. mjesto Veljko Preskočil, 4. mjesto Ivan Špoljarić, 5. mjesto Igor Markanović, 6. mjesto Kristijan Komar, 7. mjesto Josip Jandroković, 8. mjesto Igor Mikulek

Na organizacija natjecanja, uređenje jezera za natjecanje, na samo natjecanje, na suđenje, obradu podataka i samo proglašenje rezultata natjecanja nije bilo nikakvog prigovora.

Domaćini ŠRD „Plavnica“ Stare Plavnice organizirala je za sve natjecatelje: doručak, ručak i 2 besplatna pića.

Nakon proglašenja rezultata natjecanja i ručka nastavljeno je druženje u ugodnom raspoloženju.​

Pobjednicima i osvajačima medalja najiskrenije čestitke, a svima ostalima sljedeći put više uspjeha. 
                                           ŠRD „Plavnica“ Stare Plavnice

  Ribolovna natjecanja - Sve