Športsko ribolovno društvo "Štuka" Nova Rača

ZŠRDUB - Natjecanje Kup ŠRUOŠ "Gradina" Šandrovac i drugo natjecanje za Kup ZŠRDUB 19. svibnja 2019. godine, više . Poribljavanje jezera 5. svibnja 2019. godine, više
KUP VELIKA MAŠA I KUP-LIGA ZŠRDUB ODRŽANI 13. 08. 2017. NA JEZERIMA IVANKOVAC ŠRD „ŠTUKA” NOVA RAČA Objavljeno: 13. 08. 2017.

9. KUP VELIKA MAŠA I KUP-LIGA ZŠRDUB ODRŽANI 13. KOLOVOZA 2017. GODINE NA JEZERIMA IVANKOVAC ŠRD „ŠTUKA“ NOVA RAČA

Dana 13. kolovoza 2017. godine na umjetnIm jezerima Ivankovac Nova Rača održani su 9. Kup Velika Maša i Kup-liga ZŠRDUB u lovu ribe udicom na plovak.

Na natjecanju je učestvovalo 9 ekipe iz ZŠRDUB u muškoj konkurenciji-domaćin ŠRD „Štuka” Nova Rača I u konkurenciji i II van konkurencije, SRD „Česma” Bjelovar, SRU SRD „Ribič” Rovišče, ŠRD „Bjelovacka” Trojstveni Markovac, ŠRD  „Bjelovar” Bjelovar, ŠRD „Slavija” Severin c & r, ŠRD „Plavnica” Stare Plavnice, ŠRUOŠ „Gradina” Šandrovac.
 
1. mjesto osvojila je ekipa ŠRD „Slavija“ Severin u sastavu- Kristijan Komar, Igor Brlečić, Zoran Pejašinović

2. mjesto osvojila je ekipa SRD „Česma Bjelovar u sastavu Josip Jandroković, Marijan Žugović, Stjepan Hržak

3. Mjesto osvojila je ekipa ŠRD “Štuka” Nova Rača II u sastavu- Ivan Špoljarić, Andrija Tatarović, Mirko Bengez

4. mjesto osvojila je ekipa ŠRD “Štuka” Nova Rača I u sastavu- Siniša Slavin, Mateo Pranjić, Dean Lukavečki

5. mjesto osvojila je ekipa ŠRD „Bjelovar“ Bjelovar u sastavu: Marijan Markanović, Ivica Šobak,  Zoran Smoljanović,

6. mjesto osvojila je ekipa ŠRUOŠ “Gradina” Šandrovac  u sastavu- Zlatko Fleković, Josip Mrak, Damir Husnjak

7. mjesto osvojila je ekipa SRU SRD “Ribič” Rovišče u sastavu- Vinko Grudiček, Dejan Opačić, Miljenko Sokač

8. mjesto osvojila je ekipa ŠRD “Bjelovacka” Trojstveni Markovac u sastavu- Željko Nevžala, Marijan Vedriš, Veljko Preskočil

9. mjesto osvojila je ekipa ŠRD ”Plavnica” Stare Plavnice u sastavu- Igor Markanović, Saša Krašić,  Ivan Salopek,

Za Kup-ligu ZŠRDUB ne računa se rezultat ŠRD „Štuka“ Nova Rača II  jer su se natjecali van konkurencije pa je redoslijed za Kup-ligu ZŠRDUB slijedeći:

1. mjesto osvojila je ekipa ŠRD „Slavija“ Severin u sastavu- Kristijan Komar, Igor Brlečić, Zoran Pejašinović

2. mjesto osvojila je ekipa SRD „Česma Bjelovar u sastavu Josip Jandroković, Marijan Žugović, Stjepan Hržak

3. mjesto osvojila je ekipa ŠRD “Štuka” Nova Rača I u sastavu- Siniša Slavin, Mateo Pranjić, Dean Lukavečki

4. mjesto osvojila je ekipa ŠRD „Bjelovar“ Bjelovar u sastavu: Marijan Markanović, Ivica Šobak,  Zoran Smoljanović,

5. mjesto osvojila je ekipa ŠRUOŠ “Gradina” Šandrovac  u sastavu- Zlatko Fleković, Josip Mrak, Damir Husnjak

6. mjesto osvojila je ekipa SRU SRD “Ribič” Rovišče u sastavu- Vinko Grudiček, Dejan Opačić, Miljenko Sokač

7. mjesto osvojila je ekipa ŠRD “Bjelovacka” Trojstveni Markovac u sastavu- Željko Nevžala, Marijan Vedriš, Veljko Preskočil

8. mjesto osvojila je ekipa ŠRD ”Plavnica” Stare Plavnice u sastavu- Igor Markanović, Saša Krašić,  Ivan Salopek,

Pojedinačni plasmani za I sektor su slijedeći: 1.mjesto Josip Jandroković, 2.mjesto Siniša Slavin, 3.mjesto Kristijan Komar

Pojedinačni plasmani za II sektor su slijedeći: 1.mjesto Igor Brlečić, 2.mjesto Andrija Tatarović, 3.mjesto Marijan Žugović

Pojedinačni plasmani za III sektor su slijedeći: 1.mjesto Zoran Smoljanović, 2.mjesto Miljenko Sokač, 3.mjesto Dejan Lukavečki,

Slike s natjecanja nalaze se ovdje, videa se nalaze ovdje .

Domaćini ŠRD „Štuka“ Nova Rača organizirala je za sve učesnike: doručak, ručak i za svakog učesnika 2 besplatna pića.
Nakon ručka nastavljeno je druženje u ugodnom raspoloženju.

Na organizacija natjecanja, uređenje jezera za natjecanje, na samo natjecanje, na suđenje, obradu podataka i samo proglašenje rezultata natjecanja nije bilo nikakvog prigovora.

Ribičima natjecateljima u slijedećim kupovima i dogodine želimo još više dobrih rezultata                                          
                                                       ZŠRDUB i ŠRD „Štuka“ Nova Rača

  Ribolovna natjecanja - Sve