Športsko ribolovna udruga općine Šandrovac "Gradina" Šandrovac

ZŠRDUB - Kup "Velika Maša" i Kup-liga ZŠRDUB održani na jezerima Ivankovac ŠRD "Štuka" Nova Rača 15. kolovoza 2019. godine više . 10. i 13. kolovoza 2019. godine jezera ZŠRDUB poribljena su s 1.930 kg/1.114 kom šarana prosječne težine 1,73 kg, više .
KUP GRADINA ŠRUOŠ „GRADINA“ ŠANDROVAC I KUP-LIGA ZŠRDUB ODRŽANI 4. LIPNJA 2017. Objavljeno: 05. 06. 2017.

IZVJEŠĆE SA NATJECANJA KUP-LIGA ZŠRDUB I KUP  Gradina ŠRUOŠ „GRADINA“ ŠANDROVAC

Dana 4.lipnja 2017.godine na umjetnom jezeru Gradina u mjestu Šandrovac održano je natjecanje ribiča Kup-liga ZŠRDUB i Kup Gradina ŠRD „Gradina“ Šandrovac lov ribe udicom na plovak.
Na natjecanju su učestvovale ekipe ZŠRDUB- domaćin ŠRUOŠ „Gradina” Šandrovac, SRD „Česma” Bjelovar, SRU SRD „Ribič” Rovišče, ŠRD „Bjelovacka” Trojstveni Markovac, ŠRD „Štuka” Nova Rača, ŠRD  „Bjelovar” Bjelovar, ŠRD „Slavija” Severin c & r, ŠRD „Plavnica” Stare Plavnice, i kao gosti Dabrovi sa „Pupine“ bare.

Na natjecanju Kup Gradina ŠRUOŠ „Gradina“ Šandrovac, ekipni plasman sa gostima je slijedeći:

1.mjesto osvojila je ekipa ŠRD  “Bjelovar” Bjelovar u sastavu-Marijan Markanović, Zoran Smoljanović, Ivica Šobak

2.mjesto osvojila je ekipa ŠRUOŠ “Gradina” Šandrovac  u sastavu-Damir Husnjak, Zlatko Fleković, Vinko Mrak

3.mjesto osvojila je ekipa SRU SRD “Ribič” Rovišče u sastavu- Marijo Pavić, Miljenko Sokač, Dejan Opačić

4.mjesto je osvojila ekipa ŠRD “Slavija” Severin c & r 2 u sastavu-Zoran Pejašinović, Kristijan Komar, Igor Brlečić

5.mjesto je osvojila ekipa ŠRD “Bjelovacka” Trojstveni Markovac u sastavu-Veljko Preskočil, Marijan Vedriš,  Željko Nevžala

6.mjesto je osvojila ekipa ŠRD “Štuka” Nova Rača u sastavu-Mateo Pranjić, Romeo Jurišak, Siniša Slavin

7.mjesto je osvojila ekipa Dabrovi sa „Pupine“ bare u sastavu-Stevo Sever, Barbara Sever, Danijel Črnjak

8.mjesto je osvojila ekipa ŠRD ”Plavnica” Stare Plavnice u sastavu-Saša Krašić, Ivan Salopek, Igor Markanović

9.mjesto je osvojila ekipa SRD “Česma” Bjelovar u sastavu- Marijan Žugović, Vedran Berak, Josip Jandroković, Dalibor

Pojedinačni plasmani za A sektor su slijedeći: 1. mjesto Marijan Markanović, 2. mjesto Stevo Sever, 3. mjesto Zoran Pejašinović, 4. Mjesto Mario Pavić, 5. mjesto Damir Husnjak, 6. mjesto Mateo Pranjić, 7. mjesto Veljko Preskočil, 8. mjesto Saša Krašić, 9. mjesto Marijan Žugović

Pojedinačni plasmani za B sektor su slijedeći: 1. mjesto Zoran Smoljanović, 2. mjesto Zlatko Fleković, 3. mjesto Kristijan Komar, 4. mjesto Marijan Vedriš, 5. mjesto Miljenko Sokač, 6. mjesto Romeo Jurišak, 7. mjesto Barbara Sever, 8. mjesto Ivan Salopek, 9. mjesto Vedran Berak

Pojedinačni plasmani za C sektor su slijedeći: 1. mjesto Vinko Mrak, 2. mjesto Dejan Opačić, 3. mjesto Željko Nevžala, 4. mjesto Ivan Šobak, 5. mjesto Igor Markanović, 6. Mjesto Siniša Slavin, 7. mjesto Josip Jandroković, 8. mjesto Igor Brlečić, 9. mjesto Danijel Črnjak

Na natjecanju Kup Gradina ŠRUOŠ „Gradina“ Šandrovac, ekipni plasman bez gostiju koji se boduje za Kup-ligu ZŠRDUB je slijedeći:

1.mjesto osvojila je ekipa ŠRD  “Bjelovar” Bjelovar u sastavu-Marijan Markanović, Zoran Smoljanović, Ivica Šobak

2.mjesto osvojila je ekipa ŠRUOŠ “Gradina” Šandrovac  u sastavu-Damir Husnjak, Zlatko Fleković, Vinko Mrak

3.mjesto osvojila je ekipa SRU SRD “Ribič” Rovišče u sastavu- Marijo Pavić, Miljenko Sokač, Dejan Opačić

4.mjesto je osvojila ekipa ŠRD “Slavija” Severin c & r 2 u sastavu-Zoran Pejašinović, Kristijan Komar, Igor Brlečić

5.mjesto je osvojila ekipa ŠRD “Bjelovacka” Trojstveni Markovac u sastavu-Veljko Preskočil, Marijan Vedriš,  Željko Nevžala

6.mjesto je osvojila ekipa ŠRD “Štuka” Nova Rača u sastavu-Mateo Pranjić, Romeo Jurišak, Siniša Slavin

7.mjesto je osvojila ekipa ŠRD ”Plavnica” Stare Plavnice u sastavu-Saša Krašić, Ivan Salopek, Igor Markanović

8.mjesto je osvojila ekipa SRD “Česma” Bjelovar u sastavu- Marijan Žugović, Vedran Berak, Josip Jandroković, Dalibor

Pojedinačni plasmani za A sektor su slijedeći: 1. mjesto Marijan Markanović, 2. mjesto Zoran Pejašinović, 3. Mjesto Mario Pavić, 4. mjesto Damir Husnjak, 5. mjesto Mateo Pranjić, 6. mjesto Veljko Preskočil, 7. mjesto Saša Krašić, 8. mjesto Marijan Žugović

Pojedinačni plasmani za B sektor su slijedeći: 1. mjesto Zoran Smoljanović, 2. mjesto Zlatko Fleković, 3. mjesto Kristijan Komar, 4. mjesto Marijan Vedriš, 5. mjesto Miljenko Sokač, 6. mjesto Romeo Jurišak, 7. mjesto Ivan Salopek, 8. mjesto Vedran Berak

Pojedinačni plasmani za C sektor su slijedeći: 1. mjesto Vinko Mrak, 2. mjesto Dejan Opačić, 3. mjesto Željko Nevžala, 4. mjesto Ivan Šobak, 5. mjesto Igor Markanović, 6. Mjesto Siniša Slavin, 7. mjesto Josip Jandroković, 8. mjesto Igor Brlečić

Slike s natjecanja nalaze se ovdje , videa se nalaze ovdje .

Ribičima natjecateljima u slijedećim kupovima želimo još više dobrih rezultata            ZŠRDUB i ŠRUOŠ „Gradina“ Šandrovac

  Ribolovna natjecanja - Sve