Sportsko ribolovno društvo “Česma” Bjelovar

ZŠRDUB - Poribljavanje jezera ZŠRDUB s 1930 kg/966 kom ribe amur 26. listopada 2019. za 2020. godinu  više . Zapisnik sa Skupštine 23. kolovoza 2019. godine više . 
MEMORIJAL ANTUNA ČIKA I KUP - LIGA ZŠRDUB NA JEZERIMA SRD „ČESMA“ BJELOVAR ODRŽANI 23. SRPNJA 2017. Objavljeno: 25. 07. 2017.

MEĐUNARODNO NATJECANJE MEMORIJAL ANTUNA ČIKA I KUP-LIGA ZŠRDUB NA UMJETNIM JEZERIMA VUJČEVAC - TOMAŠ SRD „ČESMA“ BJELOVAR ODRŽANI 23. SRPNJA 2017. GODINE

Dana 23. srpnja 2017. godine na umjetnom jezeru Vujčevac - Tomaš pod visokim pokroviteljstvom Grada Bjelovara i gradonačelnika Darija Hrebaka, održano je međunarodno natjecanje  Memorijal Antuna Čika i natjecanje ribiča Kup-liga ZŠRDUB u lovu ribe udicom na plovak.

Gradonačelnik Dario Hrebak svojim dolaskom, druženjem sa ribičima i gostima, podjelom nagrada, uveličao je međunarodno natjecanje Memorijal Antuna Čika i natjecanje ribiča Kup – liga ZŠRDUB u lovu ribe udicom na plovak i ugodno iznenadio sve prisutne ribiče i goste na Memorijalu.

Domaćini SRD „Česma“ Bjelovar organizirala je za svakog učesnika Memorijala: doručak, ručak i 2 besplatna pića.
Nakon ručka u ugodnom raspoloženju nastavljeno je druženje.

Organizacija samog natjecanja bila je besprijekorna, bez ikakvog prigovora na uređenje umjetnog jezera za natjecanje, na samo natjecanje, na suđenje, obradu podataka i samo proglašenje rezultata natjecanja.

Na natjecanju su učestvovale ekipe ZŠRDUB u ženskoj konkurenciji - domaćin SRD „Česma“ Bjelovar I i II i kao gosti ŠRD „Štuka“ Poljanski Lug.
Na natjecanju su učestvovale ekipe ZŠRDUB u muškoj konkurenciji - domaćin SRD „Česma” Bjelovar, SRU SRD „Ribič” Rovišče, ŠRD „Bjelovacka” Trojstveni Markovac, ŠRD „Štuka” Nova Rača, ŠRD  „Bjelovar” Bjelovar, ŠRD „Slavija” Severin c & r, ŠRD „Plavnica” Stare Plavnice, ŠRUOŠ „Gradina” Šandrovac, i kao gosti ŠRD „Toplica“ Daruvar, ŠRD „Udica“ Grubišno Polje, ŠRD „Štuka“ Čazma, ŠRD „Klen“ Velika Trnovitica, ŠRD Dornava Slovenija, RD Ptuj Slovenija.

EKIPNI I POJEDINAČNI PLASMAN SA GOSTIMA

ŽENSKA KONKURENCIJA

1.mjesto osvojila je ekipa ŠRD  “Štuka” Poljanski Lug u sastavu-Dora Kutlić, Matea Sabolić, Marica Habeković

2.mjesto osvojila je ekipa SRD “Česma” Bjelovar I u sastavu-Barbara Sever, Helena Žugović, Josipa Hudsa

3.mjesto osvojila je ekipa SRD “Česma” Bjelovar II u sastavu-Zdenka Šorša, Zlata Vuglovečki, Joka Kranjčević

Pojedinačni plasmani za A sektor su slijedeći: 1.mjesto Dora Kutlić, 2.mjesto Barbara Sever, 3.mjesto Zdenka Šorša

Pojedinačni plasmani za B sektor su slijedeći: 1.mjesto Helena Žugović, 2.mjesto Matea Sabolić, 3.mjesto Zlata Vuglovečki

Pojedinačni plasmani za C sektor su slijedeći: 1.mjesto Marica Habeković, 2.mjesto Josipa Hudsa, 3.mjesto Joka Kranjčević

MUŠKA KONKURENCIJA

1.mjesto osvojila je ekipa ŠRD  “Toplica” Daruvar u sastavu-Robert Vacka, Miroslav Dmejhal, Davor Maroši

2.mjesto osvojila je ekipa ŠRUOŠ “Gradina” Šandrovac  u sastavu-Damir Husnjak, Vinko Mrak, Antonio Fleković

3.mjesto osvojila je ekipa ŠRD “Slavija” Severin c & r 2 u sastavu-Igor Brlečić, Kristijan Komar, Franjo Krejči

4.mjesto osvojila je ekipa RD Ptuj Slovenija u sastavu-Marijan Vrečar, Bojan Stremšek, Stanko Šegula

5.mjesto osvojila je ekipa  ŠRD „Štuka“ Čazma u sastavu: Darko Sedlar, Đuro Šalamunec, Darko Horvatinić

6.mjesto osvojila je ekipa ŠRD “Štuka” Nova Rača u sastavu-Romeo Jurišak, Slavko Golubić, Siniša Slavin

7. mjesto osvojila je ekipa ŠRD „Klen“ Velika Trnovitica u sastavu: Stjepan Kukovec, Matija Klimeš, Dean Havranek

8.mjesto osvojila je ekipa SRU SRD “Ribič” Rovišče u sastavu- Vinko Grudiček, Marijo Pavić, Dejan Opačić

9. mjesto osvojila je ekipa ŠRD „Udica“ Grubišno Polje u sastavu: Goran Đerki, Alojz Imaroš, Milan Ivanković

10.mjesto osvojila je ekipa ŠRD ”Plavnica” Stare Plavnice u sastavu- Igor Markanović, Saša Krašić, Ivan Salopek

11.mjesto osvojila je ekipa ŠRD „Bjelovar“ Bjelovar u sastavu: Ivica Šobak, Marijan Markanović, Zoran Smoljanović

12.mjesto osvojila je ekipa SRD “Česma” Bjelovar u sastavu- Siniša Slavinić, Dalibor Jelinek, Vedran Berak

13.mjesto osvojila je ekipa ŠRD Dornava Slovenija u sastavu: Bojan Zemljarić, Janko Zemljarić, Darko Petek

14.mjesto je osvojila ekipa ŠRD “Bjelovacka” Trojstveni Markovac u sastavu-Željko Nevžala, Zlatko Seleš, Marijan Vedriš

Pojedinačni plasmani za A sektor su slijedeći: 1.mjesto Damir Husnjak, 2.mjesto Marijan Vrečar, 3.mjesto Robert Vacka, 4.mjesto Igor Markanović, 5.mjesto Ivica Šobak, 6.mjesto Darko Sedlar, 7.mjesto Stjepan Kukovec, 8.mjesto Igor Brlečić, 9.mjesto Romeo Jurišak, 10.mjesto Goran Đerki, 11.mjesto Bojan Zemljarić, 12.mjesto Siniša Slavinić, 13.mjesto Vinko Grudiček, 14.mjesto Željko Nevžala

Pojedinačni plasmani za B sektor su slijedeći: 1.mjesto Mario Pavić, 2.mjesto Đuro Šalamunec, 3.mjesto Miroslav Dmejhal, 4.mjesto Slavko Golubić, 5.mjesto Matija Klimeš, 6.mjesto Vinko Mrak, 7.mjesto Kristijan Komar, 8.mjesto Saša Krašić i Alojz Imaroš, 10.mjesto Zlatko Seleš, 11.mjesto Dalibor Jelinek, 12.mjesto Bojan Stremšek, 13.mjesto Janko Zemljarić i Marijan Markanović

Pojedinačni plasmani za C sektor su slijedeći: 1.mjesto Franjo Krejči, 2.mjesto Stanko Šegula, 3.mjesto Davor Maroši, 4.mjesto Antonio Fleković, 5.mjesto Siniša Slavin, 6.mjesto Milan Ivanković, 7.mjesto Vedran Berak, 8.mjesto Dean Havranek, 9.mjesto Dejan Opačić, 10.mjesto Darko Horvatinić, 11.mjesto Zoran Smoljanović, 12.mjesto Darko Petek, 13.mjesto Marijan Vedriš, 14.mjesto Ivan Salopek

EKIPNI I POJEDINAČNI PLASMAN, BEZ GOSTIJU

ŽENSKA KONKURENCIJA

1.mjesto osvojila je ekipa SRD “Česma” Bjelovar I u sastavu-Barbara Sever, Helena Žugović, Josipa Hudsa

2.mjesto osvojila je ekipa SRD “Česma” Bjelovar II u sastavu-Zdenka Šorša, Zlata Vuglovečki, Joka Kranjčević

Pojedinačni plasmani za A sektor su slijedeći: 1.mjesto Barbara Sever, 2.mjesto Zdenka Šorša

Pojedinačni plasmani za B sektor su slijedeći: 1.mjesto Helena Žugović, 2.mjesto Zlata Vuglovečki

Pojedinačni plasmani za C sektor su slijedeći: 1.mjesto Josipa Hudsa, 2.mjesto Joka Kranjčević

EKIPNI I POJEDINAČNI PLASMAN, BEZ GOSTIJU KOJI SE BODUJE ZA KUP-LIGU ZŠRDUB

MUŠKA KONKURENCIJA

1.mjesto osvojila je ekipa ŠRUOŠ “Gradina” Šandrovac  u sastavu-Damir Husnjak, Vinko Mrak, Antonio Fleković

2.mjesto osvojila je ekipa ŠRD “Slavija” Severin c & r 2 u sastavu-Igor Brlečić, Kristijan Komar, Franjo Krejči

3.mjesto osvojila je ekipa ŠRD “Štuka” Nova Rača u sastavu-Romeo Jurišak, Slavko Golubić, Siniša Slavin

4.mjesto osvojila je ekipa SRU SRD “Ribič” Rovišče u sastavu- Vinko Grudiček, Marijo Pavić, Dejan Opačić

5.mjesto osvojila je ekipa ŠRD ”Plavnica” Stare Plavnice u sastavu- Igor Markanović, Saša Krašić, Ivan Salopek

6.mjesto osvojila je ekipa ŠRD „Bjelovar“ Bjelovar u sastavu: Ivica Šobak, Marijan Markanović, Zoran Smoljanović

7.mjesto osvojila je ekipa SRD “Česma” Bjelovar u sastavu- Siniša Slavinić, Dalibor Jelinek, Vedran Berak

8.mjesto je osvojila ekipa ŠRD “Bjelovacka” Trojstveni Markovac u sastavu-Željko Nevžala, Zlatko Seleš, Marijan Vedriš

Pojedinačni plasmani za A sektor su slijedeći: 1.mjesto Damir Husnjak, 2.mjesto Igor Markanović, 3.mjesto Ivica Šobak, 4.mjesto Igor Brlečić, 5.mjesto Romeo Jurišak, 6.mjesto Siniša Slavinić, 7.mjesto Vinko Grudiček, 8.mjesto Željko Nevžala

Pojedinačni plasmani za B sektor su slijedeći: 1.mjesto Mario Pavić, 2.mjesto Slavko Golubić, 3.mjesto Vinko Mrak, 4.mjesto Kristijan Komar, 5.mjesto Saša Krašić, 6.mjesto Zlatko Seleš, 7.mjesto Dalibor Jelinek, 8.mjesto Marijan Markanović

Pojedinačni plasmani za C sektor su slijedeći: 1.mjesto Franjo Krejči, 2.mjesto Antonio Fleković, 3.mjesto Siniša Slavin, 4.mjesto Vedran Berak, 5.mjesto Dejan Opačić, 6.mjesto Zoran Smoljanović, 7.mjesto Marijan Vedriš, 8.mjesto Ivan Salopek
 

Slike s natjecanja nalaze se ovdje , video se nalazi ovdje .

Ribičima natjecateljima u slijedećim memorijalima, kupovima i dogodine želimo još više dobrih rezultata                                                                       ZŠRDUB i SRD „Česma“ Bjelovar

  Ribolovna natjecanja - Sve