Športsko ribolovno društvo "Slavija" Severin catch & release

ZŠRDUB - 9. rujna 2019. godine jezera ZŠRDUB poribljena su sa 750 kg/372 kom šarana prosječne težine 2,01 kg, a 25. rujna 2019. godine jezera ZŠRDUB poribit će se s dodatnih 650 kg ribe šaran  više . Zapisnik sa Skupštine 23. kolovoza 2019. godine više . 
Natjecanje za Kup ŠRD “Slavija” Severin c&r i Kup - liga ZŠRDUB, održani 1. srpnja 2018. godine Objavljeno: 03. 07. 2018.

ŠRD „Slavija“ Severin i ZŠRDUB obavještavaju da je 1.srpnja 2018. godine na jezeru Selište ŠRD „Slavija“ Severin održano natjecanje ribiča za Kup ŠRD „Slavija“ Severin c&r i Kup - liga ZŠRDUB u lovu ribe udicom na plovak.

Na natjecanju su sudjelovale ekipe ZŠRDUB: domaćin ŠRD „Slavija” Severin c & r, SRD „Česma” Bjelovar, SRU SRD „Ribič” Rovišće, ŠRD „Bjelovacka” Trojstveni Markovac, ŠRD „Štuka” Nova Rača, ŠRD  „Bjelovar” Bjelovar, ŠRD „Plavnica” Stare Plavnice, ŠRUOŠ „Gradina” Šandrovac.

Na natjecanju kao gosti sudjelovale su ekipe: ŠRD „Udica“ Grubišno Polje, ŠRD „Štuka“ Čazma, ŠRD Toplica“ Daruvar, Petar šport Brežice.

Slike s natjecanja nalaze se ovdje .

Kup ŠRD „Slavija“ Severin c & r i Kup - liga ZŠRDUB, ekipni plasmani s gostima su sljedeći:
  1. mjesto osvojila je ekipa ŠRD „Toplica“ Daruvar
      u sastavu- Davorin Šourek, Miroslav Dmejhal, Davor Maroši
  2. mjesto je osvojila ekipa ŠRUOŠ “Gradina” Šandrovac  
      u sastavu-Damir Husnjak, Vinko Mrak, Zlatko Fleković
  3. mjesto je osvojila ekipa ŠRD “Slavija” Severin c & r
      u sastavu-Nikola Pavuk, Kristijan Komar, Igor Brlečić
  4. mjesto osvojila je ekipa Petar šport Brežice
      u sastavu-Branko Dimitrovski, Petar Dimitrovski, Branko Zorko
  5. mjesto je osvojila ekipa ŠRD “Štuka” Nova Rača
      u sastavu- Siniša Slavin, Ivan Špoljarić, Romeo Jurišak,
  6. mjesto je osvojila ekipa SRD “Česma” Bjelovar 
      u sastavu-Ivo Aleksa, Vedran Berak, Josip Jandroković
  7. mjesto osvojila je ekipa ŠRD „Udica“ Grubišno Polje
      u sastavu- Marijo Bukovac, Goran Đerki, Milan Ivanković
  8. mjesto je osvojila ekipa ŠRD  “Bjelovar” Bjelovar
      u sastavu-Vencl Volejnik, Slavko Golubić, Ivica Šobak
  9. mjesto je osvojila ekipa ŠRD ”Plavnica” Stare Plavnice
      u sastavu-Saša Krašić, Tomislav Bartolec, Anđelko Sabolović
10. mjesto je osvojila ekipa ŠRD „Štuka“ Čazma
      u sastavu-Predrag Živković, Darko Sedlar, Darko Horvatinčić
11. mjesto je osvojila ekipa SRU SRD “Ribič” Rovišće 
      u sastavu-Marijo Pavić, Igor Mikulek, Dejan Opačić
12. mjesto je osvojila ekipa ŠRD “Bjelovacka” Trojstveni Markovac 
      u sastavu- Veljko Preskočil, Marijan Vedriš, Željko Nevžala

Pojedinačni plasmani za A sektor su sljedeći: 1. mjesto Ivo Aleksa, 2. mjesto Davorin Šourek, 3. mjesto Nikola Pavuk, 4. mjesto Siniša Slavin, 5. mjesto Damir Husnjak, 6. mjesto Vencl Volejnik, 7. mjesto Predrag Živković, 8. mjesto Marijo Bukovac, 9. mjesto Saša Krašić, 10. mjesto Branko Dimitrovski, 11. mjesto Veljko Preskočil, 12. mjesto Mario Pavić

Pojedinačni plasmani za B sektor su sljedeći: 1. mjesto Kristijan Komar, 2. mjesto Petar Dimitrovski, 3. mjesto Miroslav Dmejhal, 4. mjesto Vinko Mrak, 5. mjesto Ivan Špoljarić, 6. mjesto Vedran Berak, 7. mjesto Goran Đerki, 8. mjesto Darko Sedlar, 9. mjesto Tomislav Bartolec, 10. mjesto Marijan Vedriš, 11. mjesto Slavko Golubić, 12. mjesto Igor Mikulek

Pojedinačni plasmani za C sektor su sljedeći: 1. mjesto Davor Maroši, 2. mjesto Zlatko Fleković, 3. mjesto Branko Zorko, 4. mjesto Dejan Opačić, 5. mjesto Milan Ivanković, 6. mjesto Ivica Šobak, 7. mjesto Anđelko Sabolović, 8. mjesto Igor Brlečić, 9. mjesto Romeo Jurišak, 10. mjesto Željko Nevžala, 11. mjesto Darko Horvatinčić, 12. Josip Jandroković

Kup ŠRD „Slavija“ Severin c & r i Kup - liga ZŠRDUB, ekipni plasman bez gostiju koji se boduje za Kup-ligu ZŠRDUB je sljedeći:
  1. mjesto je osvojila ekipa ŠRUOŠ “Gradina” Šandrovac  
      u sastavu-Damir Husnjak, Vinko Mrak, Zlatko Fleković
  2. mjesto je osvojila ekipa ŠRD “Slavija” Severin c & r
      u sastavu-Nikola Pavuk, Kristijan Komar, Igor Brlečić
  3. mjesto je osvojila ekipa ŠRD “Štuka” Nova Rača
      u sastavu- Siniša Slavin, Ivan Špoljarić, Romeo Jurišak,
  4. mjesto je osvojila ekipa SRD “Česma” Bjelovar 
      u sastavu-Ivo Aleksa, Vedran Berak, Josip Jandroković
  5. mjesto je osvojila ekipa ŠRD  “Bjelovar” Bjelovar
      u sastavu-Vencl Volejnik, Slavko Golubić, Ivica Šobak
  6. mjesto je osvojila ekipa ŠRD ”Plavnica” Stare Plavnice
      u sastavu-Saša Krašić, Tomislav Bartolec, Anđelko Sabolović
  7. mjesto je osvojila ekipa SRU SRD “Ribič” Rovišće 
      u sastavu-Marijo Pavić, Igor Mikulek, Dejan Opačić
  8. mjesto je osvojila ekipa ŠRD “Bjelovacka” Trojstveni Markovac 
      u sastavu- Veljko Preskočil, Marijan Vedriš, Željko Nevžala

Pojedinačni plasmani za A sektor su sljedeći: 1. mjesto Ivo Aleksa, 2. mjesto Nikola Pavuk, 3. mjesto Siniša Slavin, 4. mjesto Damir Husnjak, 5. mjesto Vencl Volejnik, 6. mjesto Saša Krašić, 7. mjesto Veljko Preskočil, 8. mjesto Mario Pavić

Pojedinačni plasmani za B sektor su sljedeći: 1. mjesto Kristijan Komar, 2. mjesto Vinko Mrak, 3. mjesto Ivan Špoljarić, 4. mjesto Vedran Berak, 5. mjesto Tomislav Bartolec, 6. mjesto Marijan Vedriš, 7. mjesto Slavko Golubić, 8. mjesto Igor Mikulek

Pojedinačni plasmani za C sektor su sljedeći: 1. mjesto Zlatko Fleković, 2. mjesto Dejan Opačić, 3. mjesto Ivica Šobak, 4. mjesto Anđelko Sabolović, 5. mjesto Igor Brlečić, 6. mjesto Romeo Jurišak, 7. mjesto Željko Nevžala, 8. Josip Jandroković

Nakon proglašenja rezultata natjecanja i ručka nastavljeno je druženje ribiča.​

Pobjednicima i osvajačima medalja najiskrenije čestitke, a svima ostalima nagodinu više uspjeha. 

                                            ŠRD "Slavija" Severin i ZŠRDUB

  Ribolovna natjecanja - Sve