Športsko ribolovno društvo "Slavija" Severin catch & release

ZŠRDUB - 9. rujna 2019. godine jezera ZŠRDUB poribljena su sa 750 kg/372 kom šarana prosječne težine 2,01 kg, a 25. rujna 2019. godine jezera ZŠRDUB poribit će se s dodatnih 650 kg ribe šaran  više . Zapisnik sa Skupštine 23. kolovoza 2019. godine više . 
KUP ŠRD “SLAVIJA” SEVERIN C&R I KUP-LIGA ZŠRDUB ODRŽANI 9.travnja 2017. Objavljeno: 27. 04. 2017.

IZVJEŠĆE SA NATJECANJA KUP SRD „SLAVIJA” SEVERIN C&R

Dana Je 9.travnja 2017.godine na umjetnom jezeru Selište u mjestu Severin održano Je Natjecanje Ribica KUP SRD „Slavija” Severin ja RC lov udicom Ribe na plovak, odnosno Natjecanje ribica Kup-liga ZŠRDUB lov udicom Ribe na plovak.

Na natjecanju Su učestvovale ekipe ZŠRDUB- domaćin SRD „Slavija” Severin i Rc sa 2 ekipe, SRD „Česma” SRU Bjelovar SRD „Ribič” Rovišće, SRD „Bjelovacka” Trojstveni Markovac, SRD „Stuka” Nova Rača, SRD „Bjelovar” Bjelovar , SRD „Plavnica” Stare Plavnice, ŠRUOŠ „Gradina” Šandrovac ja Kao gosti SRD'Udica'Grubišno Polje SRD'Mrena'Nova Gradiška SRD'Stuka'Čazma, SRD Toplica „Daruvar, SRD 'Brežice' Brežice, SRD„klen”Velika Trnovitica.

Na natjecanju Kup SRD „Slavija” Severin cir, ekipni plasman sa gostima Je slijedeći:

1.mjesto osvojila Je ekipa SRD „Mrena” Nova Gradiška 
u sastavu-Pero Maršić, Marijan Radić, Mario Pejaković

2.mjesto osvojila Je ekipa SRD „Brežice” Brežice 
u sastavu-Branko Dimitrovski, Petar Dimitrovski, Petar Dimitrovski

3.mjesto osvojila Je ekipa SRD „Udica” Grubišno Polje 
u sastavu-Goran Đerki, Marijo Bukovac, Milan Ivanković

4.mjesto Je osvojila ekipa SRU SRD „Ribič” Rovišće  
u sastavu-Miljenko Šokac, Marijo Pavić, Vinko Grudiček

5.mjesto Je osvojila ekipa SRD „Stuka” Čazma 
u sastavu-Vanja Ugrinović Darko Sedlar, Drago Petrović

6.mjesto Je osvojila ekipa SRD „Slavija” Severin Cl R2 
u sastavu-Branko Lovrak Igor Brlečić, Vanja Čale

7.mjesto Je osvojila ekipa SRD „Toplica” Daruvar 
u sastavu-Robert Vacka, Davorin Šourek, Miroslav Dmejhal

8.mjesto Je osvojila ekipa SRD „Slavija” Severin CR1 
u da sastavu-Zoran Pejašinović Franju Krejčí Kristijan Komar

9.mjesto Je osvojila ekipa SRD „Bjelovar” Bjelovar 
u sastavu-Ivica Šobak Zoran Smoljanović, Dražen Štajduhar

10.mjesto Je osvojila ekipa ŠRUOŠ „Gradina” Šandrovac   
u sastavu-Damir Husnjak, Vinko Mrak Zlatko Fleković

11.mjesto Je osvojila ekipa SRD „Stuka” Nova Rača 
u sastavu-Slavko Golubić, Romeo Jurišak, Siniša Slavin

12.mjesto Je osvojila ekipa SRD „Česma” Bjelovar  
u sastavu-Josip Jandroković, Dalibor Jelinek, Marijan Žugović

13.mjesto Je osvojila ekipa SRD „klen” Velika Trnovitica 
u sastavu-Dalibor Mladik, Matija Klimeš Dejan Havranek

14.mjesto Je osvojila ekipa SRD „Bjelovacka” Trojstveni Markovac  
u sastavu-Marijan Vedriš, Željko Nevžala, Veljko Preskočil

15.mjesto Je osvojila ekipa SRD „Plavnica” Stare Plavnice 
u DA sastavu-Saša Krasić Zoran Markanović, Ivan Salopek

Pojedinačnim plasmani ZA sektor Su slijedeći: 1. Mjesto 2. Mjesto Vanja Ugrinović Pero Maršić 3. Mjesto Branko Lovrak 4. Mjesto Damir Husnjak 5. Mjesto Miljenko Sokač 6. Mjesto Branko Dimitrovski 7. Mjesto Goran Đerki, 8. Mjesto Robert Vacka 9. Mjesto Slavko Golubić, 10. Mjesto Zoran Pejašinović, 11. Mjesto Ivica Šobak, 12. Mjesto Saša Krašić, 13. Mjesto Dalibor Mladik, 14. Mjesto Marijan Vedriš, 15. Mjesto Josip Jandroković

 Pojedinačnim plasmani ZA B sektor Su slijedeći: 1. Mjesto 2. Mjesto Marijo Bukovac Petra Dimitrovski 3. Mjesto Davorin Šourek 4. Mjesto Darko Sedlarova 5 Mjesto Marijan Radić 6. Mjesto Igor Brlečić 7. Mjesto Marijo Paviću, 8. Mjesto Zoran Smoljanović, 9 , Mjesto Vinko Mrak, 10. Mjesto Franjo Krejčí, 11. Mjesto Dalibor Jelinek, 12. Mjesto Željko Nevžala, 13. Mjesto Zoran Markanović, 14. Mjesto Matija Klimeš, 15. Mjesto Romeo Jurišak

Pojedinačnim plasmani ZA C sektor Su slijedeći: 1. Mjesto 2. Mjesto Mario Pejaković Peter Dimitrovski 3. Mjesto Vinko Grudiček 4. Mjesto Kristijan Komar 5. Mjesto Milan Ivanković 6. Mjesto Dražen Štajduhar 7. Mjesto Vanja Čale, 8. Mjesto Marijan Žugović, 9. Mjesto Siniša Slavin, 10. Mjesto Dejana Havranek, 11. Mjesto Drago Petrović, 12. Mjesto Veljko Preskočil, 13. Mjesto Miroslav Dmejhal, 14. Mjesto Zlatko Fleković, 15. Mjesto Ivan Salopek

Na natjecanju Kup SRD „Slavija” Severin i R ,, c ekipni plasman bez gostiju Koji se boduje ZA Kup-ligu ZŠRDUB Je slijedeći:

1.mjesto Je osvojila ekipa SRU SRD „Ribič” Rovišće  
u sastavu-Miljenko Šokac, Marijo Pavić, Vinko Grudiček

2.mjesto Je osvojila ekipa SRD „Slavija” Severin CR1 
u da sastavu-Zoran Pejašinović Franju Krejčí Kristijan Komar

3.mjesto Je osvojila ekipa SRD „Bjelovar” Bjelovar 
u sastavu-Ivica Šobak Zoran Smoljanović, Dražen Štajduhar

4.mjesto Je osvojila ekipa ŠRUOŠ „Gradina” Šandrovac   
u sastavu-Damir Husnjak, Vinko Mrak Zlatko Fleković

5.mjesto Je osvojila ekipa SRD „Stuka” Nova Rača 
u sastavu-Slavko Golubić, Romeo Jurišak, Siniša Slavin

6.mjesto Je osvojila ekipa SRD „Česma” Bjelovar  
K O-sastavu Josip Jandroković, Dalibor Jelinek, Marijan Žugović,

7.mjesto Je osvojila ekipa SRD „Bjelovacka” Trojstveni Markovac  
u sastavu-Marijan Vedriš, Željko Nevžala, Veljko Preskočil,

8.mjesto Je osvojila ekipa SRD „Plavnica” Stare Plavnice 
u DA sastavu-Saša Krasić Zoran Markanović, Ivan Salopek

Pojedinačnim plasmani ZA sektor Su slijedeći: 1. Mjesto Damir Husnjak, 2. Mjesto Miljenko Sokač 3. Mjesto Slavko Golubić 4. Mjesto Zoran Pejašinović 5. Mjesto Ivica Šobak 6. Mjesto Saša Krašić 7. Mjesto Marijan Vedriš, 8. Mjesto Josip Jandroković

 Pojedinačnim plasmani ZA B sektor Su slijedeći: 1. Mjesto 2. Mjesto Marijo Pavić Zoran Smoljanović 3. Mjesto Vinko Mrak 4. Mjesto Franjo Krejčí 5. Mjesto Dalibor Jelinek, 6. Mjesto Željko Nevžala 7. Mjesto Zoran Markanović, 8. Mjesto Romeo Jurišak

Pojedinačnim plasmani ZA C sektor Su slijedeći: 1. Mjesto 2. Mjesto Vinko Grudiček Kristijan Komar 3. Mjesto Dražen Štajduhar 4. Mjesto Marijan Žugović 5. Mjesto Siniša Slavin, 6. Mjesto Veljko Preskočil 7. Mjesto Zlatko Fleković, 8. Mjesto Ivan Salopek Ribičima natjecateljima u slijedečim kupovima želimo Jos Više dobrih rezultata ZŠRDUB ja SRD "Slavija" Severin ICR

Slike s natjecanja nalaze se ovdje , videa se nalaze ovdje .      

 Ribičima natjecateljima u slijedećim kupovima želimo jos više dobrih rezultata   ZŠRDUB i ŠRD „Slavija” Severin c & r                        

  Ribolovna natjecanja - Sve